KONST / Litografier / Färglitografi 13162118
nr 1316 2118
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga. Signerad. Motivet: 56x86cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:05:09
500 kr
600 kr